انواع تابلو LEDReviewed by مدیریت سایت on Jun 9Rating: 5.0

انواع تابلو led

تابلوهای led  در انواع مختلفی بسته به سلیقه سفارش دهنده، ارتفاع نصب تابلو ال ای دی ، نصب شدن در داخل و یا فضای باز و… ساخته می شوند. سفارش دهنده با توجه به نوع استفاده و سلیقه خود می تواند یکی از انواع تابلو روان تک رنگ (قرمز، سبز، سفید ، زرد ، آبی)، سه رنگ ، هفت رنگ و یا رنگی را انتخاب کند.

جهت نمایش متن روان بهترین گزینه از نظر اقتصادی تابلوروان تک رنگ می باشد که در تراکم 10000 عدد led  در متر مربع وجود می باشد (P10). همچنین تابلو روان های تک رنگ در نوع طیف دار نیز ساخته می شوند که می توان متن های سه بعدی و عکس و انیمیشن البته با کیفیت پایین را نمایش داد. جهت نمایش عکس و فیلم با کیفیت بهتر است از تابلو روان های رنگی استفاده نمود که در انواع مختلف قابل ساخت می باشند.

در صورتی که تابلو روان مورد نظر در محیط های داخلی مورد استفاده قرار بگیرد باید از تابلو روان indoor و در صورتی که در محیط های بیرونی نصب گردد از تابلو روان های outdoor استفاده کرد که در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم می باشند.

فاکتور دیگری که تابلو روان های ال ای دی را می توان بر اساس آن دسته بندی کرد تراکم پیکسلی می باشد. هر چه تراکم پیکسل بالاتر باشد طبیعتا کیفیت پخش بالاتر می رود.

انواع تابلو led

  • تابلو روان

    تابلو روان چیست ؟

    تابلو روان چیست ؟Reviewed by مدیریت سایت on Jun 7Rating: 5.0امروزه تبلیغات تاثیر بالایی در…
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیریت سایت
بارگذاری بیشتر در تابلو روان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

تلویزیون شهری وایرلس یا بیسیم

تلویزیون شهری وایرلس یا بیسیمReviewed by مدیریت سایت on Nov 21Rating: 5.0تلویزیون شهری وای…