ثبت نام

بزرگترین تلویزیون شهری outdoor در ویتنام

Outdoor-High-Definition-LED-Display2

بزرگترین تلویزیون شهری با وضوح بیرونی در ویتنام

با ورود ۲۱ قرن، جمهوری سوسیالیستی ویتنام با اقتصادی جدید پیشرفت می کند که بهبود مستمر شرایط مادی و معنوی در این کشور را به دنبال دارد. به عنوان یکی از وسیع ترین دستگاه های نمایشگر الکترونیکی، حامل و رسانه انتشار اطلاعات، صفحه نمایش LED، به ویژه تلویزیون شهری HD  بیشتر در این کشور در حال توسعه بیشتر است.

در سال ۲۰۱۷، یک ساختمان بلند به نام آرتمیس در هانوی، پایتخت ویتنام، بوجود می آید. در اساطیر یونان، آرتمیس یکی از مهمترین و پیچیده ترین خدایان المپیک است. او دختر زئوس و لتو است و خواهر دوقلو آپولو، خدای خورشید است. او همچنین به عنوان الهه یونانی ماه، شکار، حیوانات وحشی، بیابان، زایمان و محافظ دختران جوان شناخته شده است، که بیماری را در زنان به ارمغان می آورد؛ او اغلب به عنوان یک شکارچی در حال حمل کمان و فلش به تصویر کشیده شد. گوزن و سیرپرس برای او مقدس بودند.

ساختمان آرتمیس، مانند نام آن، به آرامی صدای بلند و بی سر و صدایی دارد. ساختمان، که به عنوان یک مرکز خرید بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد، در سمت شلوغ ترین بخش در مرکز شهر، توسط موزه نیروی هوایی واقع شده است. جریان هواپیما و حجم مشتری پس از باز شدن آرتمیس به سرعت در حال افزایش است.

کمپانی YUCHIP، به عنوان پیشرو ارائه دهنده راه حل نمایش LED در چین، به آرتمیس کمک کرد. YUCHIP به ساخت تلویزیون شهری  با ابعاد  ۱۵٫۳۶m * 8.64m به آرتمیس کمک کرده است.
ویژگی های اصلی این تلویزیون شهری به شرح زیر است:
۱٫ P5 SMD2727؛
اندازه هر ال ای دی LED 2.7mm * 2.7mm است.

۲٫ تعریف بالا، رزولوشن صفحه نمایش LED 3072 * 1728 پیکسل؛
این رزولوشن تا ۱۷۲۸ * ۳۰۷۲ * است که بسیار نزدیک به Ultra HD 4K (3860 * 2160) است.

۳٫ نسبت ۱۶: ۹، مجموع LED اندازه صفحه نمایش ۱۴۰sqm
با نمایشگر ۱۶: ۹ شاخص LED، که از سال ۲۰۰۹ به نسبت شایع ترین نسبت عرض صفحه تبدیل شده است، مشتریان به راحتی می توانند مواد تبلیغاتی را بر اساس آن ویرایش کنند. بدون نیاز به تغییر نسبت ویدیو اصلی. صرفه جویی در وقت و هزینه های کار.

۴٫ ۹۶۰mm * 960mm IP65 استاندارد فولاد در فضای باز ثابت کابینه LED
با مقرون به صرفه، با دوام، ضد آب ۹۶۰mm * 960mm استاندارد. Yuchip نه تنها استاندارد کابینت های صاف را فراهم می کند، بلکه  گزینه های منحنی برای ۹۶۰mm * 960mm کابینت ثابت در فضای باز را نیز می دهد، که مناسب برای محیط های مختلف نصب و راه اندازی است.

۵٫ تنظیم روشنایی خودکار، محدوده روشنایی از ۲۵۰۰ ~ ۶۵۰۰cd / sqm؛
با استفاده از کارت چند منظوره، روشنایی صفحه نمایش Yuchip LED به طور خودکار در حدود ۲۵۰۰ ~ ۳۵۰۰cd / sqm تنظیم می شود. روشنایی ماه کامل در یک شب روشن حدود ۲۵۰۰cd / sqm است.

در حال حاضر، نمایشگر  LED آرتمیس بزرگترین نمایشگر LED با وضوح بالا در ویتنام است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *