صفحه اصلی تابلو روان بزرگترین تلویزیون شهری outdoor در ویتنام

بزرگترین تلویزیون شهری outdoor در ویتنام

25 خواندن ثانیه
0
0
4
تلویزیون شهری

بزرگترین تلویزیون شهری با وضوح بیرونی در ویتنام

با ورود 21 قرن، جمهوری سوسیالیستی ویتنام با اقتصادی جدید پیشرفت می کند که بهبود مستمر شرایط مادی و معنوی در این کشور را به دنبال دارد. به عنوان یکی از وسیع ترین دستگاه های نمایشگر الکترونیکی، حامل و رسانه انتشار اطلاعات، صفحه نمایش LED، به ویژه تلویزیون شهری HD  بیشتر در این کشور در حال توسعه بیشتر است.

در سال 2017، یک ساختمان بلند به نام آرتمیس در هانوی، پایتخت ویتنام، بوجود می آید. در اساطیر یونان، آرتمیس یکی از مهمترین و پیچیده ترین خدایان المپیک است. او دختر زئوس و لتو است و خواهر دوقلو آپولو، خدای خورشید است. او همچنین به عنوان الهه یونانی ماه، شکار، حیوانات وحشی، بیابان، زایمان و محافظ دختران جوان شناخته شده است، که بیماری را در زنان به ارمغان می آورد؛ او اغلب به عنوان یک شکارچی در حال حمل کمان و فلش به تصویر کشیده شد. گوزن و سیرپرس برای او مقدس بودند.

ساختمان آرتمیس، مانند نام آن، به آرامی صدای بلند و بی سر و صدایی دارد. ساختمان، که به عنوان یک مرکز خرید بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد، در سمت شلوغ ترین بخش در مرکز شهر، توسط موزه نیروی هوایی واقع شده است. جریان هواپیما و حجم مشتری پس از باز شدن آرتمیس به سرعت در حال افزایش است.

کمپانی YUCHIP، به عنوان پیشرو ارائه دهنده راه حل نمایش LED در چین، به آرتمیس کمک کرد. YUCHIP به ساخت تلویزیون شهری  با ابعاد  15.36m * 8.64m به آرتمیس کمک کرده است.
ویژگی های اصلی این تلویزیون شهری به شرح زیر است:
1. P5 SMD2727؛
اندازه هر ال ای دی LED 2.7mm * 2.7mm است.

2. تعریف بالا، رزولوشن صفحه نمایش LED 3072 * 1728 پیکسل؛
این رزولوشن تا 1728 * 3072 * است که بسیار نزدیک به Ultra HD 4K (3860 * 2160) است.

3. نسبت 16: 9، مجموع LED اندازه صفحه نمایش 140sqm
با نمایشگر 16: 9 شاخص LED، که از سال 2009 به نسبت شایع ترین نسبت عرض صفحه تبدیل شده است، مشتریان به راحتی می توانند مواد تبلیغاتی را بر اساس آن ویرایش کنند. بدون نیاز به تغییر نسبت ویدیو اصلی. صرفه جویی در وقت و هزینه های کار.

4. 960mm * 960mm IP65 استاندارد فولاد در فضای باز ثابت کابینه LED
با مقرون به صرفه، با دوام، ضد آب 960mm * 960mm استاندارد. Yuchip نه تنها استاندارد کابینت های صاف را فراهم می کند، بلکه  گزینه های منحنی برای 960mm * 960mm کابینت ثابت در فضای باز را نیز می دهد، که مناسب برای محیط های مختلف نصب و راه اندازی است.

5. تنظیم روشنایی خودکار، محدوده روشنایی از 2500 ~ 6500cd / sqm؛
با استفاده از کارت چند منظوره، روشنایی صفحه نمایش Yuchip LED به طور خودکار در حدود 2500 ~ 3500cd / sqm تنظیم می شود. روشنایی ماه کامل در یک شب روشن حدود 2500cd / sqm است.

در حال حاضر، نمایشگر  LED آرتمیس بزرگترین نمایشگر LED با وضوح بالا در ویتنام است.

  • تلویزیون شهری بیسیم

    تلویزیون شهری وایرلس یا بیسیم

    تلویزیون شهری وایرلس یا بیسیمReviewed by مدیریت سایت on Nov 21Rating: 5.0تلویزیون شهری وای…
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مدیریت سایت
بارگذاری بیشتر در تابلو روان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مقایسه تابلو های سنتی با تابلو روان

مقایسه تابلو های سنتی با تابلو روانReviewed by مدیریت سایت on Dec 8Rating: 5.0فناوری به سر…