ثبت نام

تلویزیون شهری وایرلس یا بیسیم

wireless-led-display-control-card

تلویزیون شهری وایرلس یا بیسیم

نمایشگر بی سیم LED به عنوان یک نوع جدید از محصولات با تکنولوژی پیشرفته، چشم انداز بازار و توسعه گسترده ای دارد و می تواند به طور گسترده ای در دولت، تجارت، حمل و نقل، رستوران، ساختمان، گردشگری، ورزش، حمل و نقل و سایر صنایع و بخش ها مورد استفاده قرار گیرد.

 

ادارات دولتی: تلویزیون شهری بی سیم می تواند در ادارات دولتی سالن نصب شود، به عنوان ستون تبلیغاتی دولتی، می توان برای انتشار سیاست های دولتی، اعلامیه های عمومی، نظرسنجی عمومی، اطلاع رسانی اضطراری، راهنمایی های هشدار، اطلاعات هواشناسی، مقررات و تبلیغات؛

 

سوپرمارکت ها: تابلو روان بی سیم می تواند در درب مغازه، ورودی سوپرمارکت، سالن، قفسه ها، برای راهنمای راهنمای خرید، اطلاعات عرضه و تقاضا، قیمت گذاری، تخفیف های تبلیغاتی، معرفی محصولات جدید، توصیه های تجاری، سلامت مشتری، نصب شود.

ایستگاه ترافیک: صفحه نمایش بی سیم LED را می توان در ایستگاه انتظار ایستگاه، دروازه های تلفنی، پلت فرم به عنوان یک بولتن الکترونیکی برای انتشار اطلاعات اتوبوس، پیش بینی آب و هوا، انواع تبلیغات، اخبار فوری، شرایط ترافیک، فروش بلیط،

وسایل نقلیه ترافیک: تلویزیون شهری وایرلس یا بیسیم نیز می تواند در اتوبوس، تاکسی های شهر، وسایل نقلیه مترو و قطارهای راه آهن نصب شود، برای انتشار اخبار شهرستان، پیش بینی آب و هوا، شرایط ترافیک، اطلاعات کسب و کار.

 

رسانه های تبلیغاتی: صفحه نمایش LED بی سیم می تواند در جعبه نور تبلیغاتی، تبلیغات در فضای باز، تابلوهای تبلیغاتی، نشانه هایی که برای انتشار تبلیغات و اطلاعات در زمان واقعی استفاده می شود، بتواند به طور کلی اثربخشی تبلیغات را افزایش دهد و نرخ پخش تبلیغاتی را افزایش دهد.

 

هتل: صفحه نمایش بی سیم LED با نوار مجوز نصب شده در میز پیش، سالن و غیره، برای انتشار اطلاعات قیمت، اطلاع رسانی، پیش بینی آب و هوا، راهنمای مصرف کننده، زبان خوش آمدید.

 

دانشکده و بیمارستان: تلویزیون شهری بی سیم به عنوان یک تابلو اعلانات الکترونیکی می تواند مورد استفاده برای انتشار راهنمای خدمات، اتهامات تبلیغاتی، یادآوری های پیشگیرانه، اطلاعیه کنفرانس، فعالیت های دانشگاهی، اطلاعات عرضه و تقاضا باشد.

 

تلویزیون شهری های سنتی از طریق کابلی که کوتاه هست اطلاعات را از کامپیوتر میخواندو نمایش می دهد، بنابراین تلویزیون شهری های سنتی نمی توانند نیازهای  واقعی انتشار اطلاعات از راه دور را برآورده کند، و در نتیجه نمی توان شبکه گسترده از راه دور ساخت. سیستم انتشار اطلاعات بیسیم می تواند به طور موثر مشکلات شبکه راه دور از صفحه نمایش سنتی LED را حل کند.

 

سیستم انتشار بی سیم LED براساس GSM، GPRS، ۳G، تکنولوژی شبکه بیسیم است و رابط کاربری rs232 یا rs458 یا rj45 را برای دستیابی به کنترل شبکه LED صفحه نمایش، یعنی اینکه آیا یک صفحه نمایش معمولی است یا یک صفحه نمایش بزرگ ، آن را می توان با اطلاعات بی سیم کنترل برای دستیابی به انتشار اطلاعات از راه دور در زمان واقعی است. بدون توجه به جایی که صفحه نمایش LED است و چند صفحه نمایش چراغ، مرکز اصلی می تواند اطلاعات دقیق و به موقع را به یک یا چند صفحه بر روی صفحه نمایش داده شود، سیستم انتشار آزاد اطلاعات بی سیم به میزان قابل توجهی باعث افزایش انتشار اطلاعات LED به عنوان حامل اطلاعات آزادی انعطاف پذیری و کارآیی، و برنامه خود را برای ایجاد اثر گسترش می دهد.

 

دیدگاه ها

 • محمدعلی شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ :: ۱۲:۱۱ ق.ظ
  1 0

  ایا تابلو ال ای دی تک رنگ رو میشه بیسیم کرد؟؟

  • nooranelect مهر ۳, ۱۳۹۷ :: ۱۱:۴۷ ب.ظ
   1 0

   درود
   بله به سادگی میتونید با عوض کردن برد کنترل تابلوتون رو بیسیم کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *