ثبت نام

مقایسه تابلو های سنتی با تابلو روان

piccadilly-circus-london-uk-800-533

فناوری به سرعت در حال توسعه است. با این نوآوری ها، تقریبا همه چیز به سمت دنیای دیجیتال حرکت می کند.

مزیت رقابتی

تابلوهای تبلیغاتی ساده و تابلو روان ها در طول سال های زیادی وجود داشته اند، اما در طول سال های گذشته نمایشگر های led محبوبیت بیشتری به دست آورده اند. شرکت های کوچک و بزرگ به جای روش های تبلیغاتی سنتی به تابلو روان روی آورده اند.

در مقایسه با تبلیغات چاپی و تبلیغاتی سنتی ، متن های دیجیتالی دارای مزایای متعددی هستند. مطالعات متعدد نشان داده است که علامت های دیجیتال توانایی جلب توجه بیشتری نسبت به روش های تبلیغاتی سنتی را دارد. علائم دیجیتالی به سادگی توجه خود را به خود جلب می کنند، زیرا آنها برجسته هستند. به نظر می رسد هزینه بیشتری داشته باشد، اما می توان آن را به عنوان یک سرمایه گذاری دراز مدت در نظر گرفت که کمک می کند تا افزایش فروش کسب و کار به طرز قابل توجهی بالا برود.

۶ مزایای تابلو روان ها در فضای باز

۱٫ تاثیر بالا

حرکات گرافیکی و رنگی ونمایش فیلم و انیمیشن نشان می دهد که تابلو روان قدرت قابل توجهی در جلب توجه دارد.

۲٫ انعطاف پذیری

متن ها و تصاویر در تابلو های ثابت و سنتی همیشه یکسان اند، اما شما همیشه می توانید محتوای جدیدی را برای تابلو روان ایجاد کنید.

همچنین نمایشگر های دیجیتال اطلاعات را در زمان  ارائه می دهد یعنی شما می توانید به طور موثر از فضای خود استفاده کنید و انواع پیام ها را در یک صفحه نمایش دهید.

 

۳٫ کاهش هزینه

یک تابلو روان LED در فضای باز ممکن است نسبت به تابلو های سنتی گرانتر باشد اما در بلند مدت، هزینه شما برای تبلیغات را کاهش می دهد. تغییر پیام بر روی صفحه هزینه اضافی را شامل نمی شود. بدون نیاز به چاپ مجدد می توان تبلیغ جدیدی را وارد تابلو روان کرد. همچنین موجبات صرفه جویی در هزینه حمل و نقل، چاپ، پردازش و … را فراهم میسازد.

 

۴٫ دوام

تابلو روان های LED مقاوم به آب و حرارت است به این دلیل که از مواد ضد زنگ زدگی ساخته شده است. حتی انرژی کمتری مصرف می کند.

 

۵٫ هدف قرار دادن پویا و بهتر

تابلو روان به شما اجازه می دهد پیام های خود را سفارشی کنید و بینندگان جدیدتر را تجربه کنید. شما می توانید به راحتی پیام را برای مخاطبان مورد نظر خود بسازید تا اطمینان حاصل شود که خدمات خود را به طرز دقیق ترویج می دهید که به خواسته های مشتریان خود پاسخ می دهید.

 

 

۶٫  نگهداری آسان

خرید تابلو روان از یک شرکت معتبر بعث می شود شما هیچ گونه نگرانی نداشته باشید، هر زمانی که به خدمات و مشاوره پس از خرید دارید میتوانید به راحتی با شرکت تماس گرفته و پشتیبانی فنی دریافت کنید.

خرید LED های صفحه نمایش از یک شرکت معتبر معتبر به شما هیچ نگرانی نمی دهد. هر زمانی که به آن نیاز دارید، پشتیبانی فنی و کمک دریافت خواهید کرد.

تابلو روان و تلویزیون شهری ها مزایای بیشتری دارند که اما برای لذت بردن از این مزایا مهم است  به شرکت های معتبر سفارش ساخت تابلو روان را دهید که پس از نصب دچار مشکل و هزینه های اضافی نشوید.

نمایشگر های LED نقش مهمی در استراتژی بازاریابی کسب و کار بازی می کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *